Kullanım Şartları Anasayfa / Kullanım Şartları
Bu İnternet sitesine girmeniz veya bu İnternet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.


Bu İnternet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan D GRUP  GIDA İNŞ ve TİC. LTD. ŞTİ. sorumlu değildir. D GRUP  GIDA İNŞ ve TİC. LTD. ŞTİ., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


D GRUP  GIDA İNŞ ve TİC. LTD. ŞTİ. işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer Web sayfaları için de geçerlidir.


D GRUP  GIDA İNŞ ve TİC. LTD. ŞTİ., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
Bu İnternet sitesi D GRUP  GIDA İNŞ ve TİC. LTD. ŞTİ.'nin kontrolü altında olmayan başka İnternet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. D GRUP  GIDA İNŞ ve TİC. LTD. ŞTİ., bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.


D GRUP  GIDA İNŞ ve TİC. LTD. ŞTİ. bu İnternet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile İnternet sitesindeki tüm bilgi, resim, odukkan markası ve diğer markalar, dgrup.com.tr alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanmaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir İnternet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. D GRUP  GIDA İNŞ ve TİC. LTD. ŞTİ.'nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.
 

Hediye Gönderimi

D GRUP  GIDA İNŞ ve TİC. LTD. ŞTİ. dgrup.com.tr'de belirli zamanlarda sipariş tutarına göre promosyonlar düzenleyebilir. Promosyon zamanlarında belirlenen hediye ürünler sabit olup, farklı bir ürünün bedelsiz gönderilmesi talep edilemez.Hediye gönderimi için geçerli sipariş tutarına kargo bedeli dahil değildir. D GRUP  GIDA İNŞ ve TİC. LTD. ŞTİ. dgrup.com.tr'de düzenlediği promosyon hakkını gizli tutar.


D GRUP  GIDA İNŞ ve TİC. LTD. ŞTİ., dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.